Ankiety – Ogólnie

Jak zarabiać na ankietach?
Ankiety - Zarabianie w Internecie
Ankiety – Zarabianie w Internecie

Czy da się zarabiać na ankietach? Nie.

Da się dorobić, nie zarobić!

Jednak aby na ankietach wykręcać fajne wyniki musisz:

  • Zarejestrować się na jak największej ilości takich platform – tylko dzięki łączeniu “drobnych” z wielu stron jesteśmy w stanie wypłacać regularnie. Sprawdzone portale z ankietami bierz zawsze od osób lub stron internetowych którym w jakimś stopniu ufasz (na FB polecają wszystko co się da).
  • Uzupełnić dokładnie wszystkie profile na panelach – im bardziej dopasowane profile tym otrzymujemy większą ilość ankiet (warto zaznaczyć że jesteśmy zainteresowani każdym rodzajem badań ankietowych).
  • Minimum raz na miesiąc logować się na każdej stronie by sprawdzić czy nie trzeba aktualizować profilu lub czy nie ma tam ankiet które nie przyszły nam wyjątkowo na e-mail (np ankiety z SwPanel najczęściej dostępne są wyłącznie na stronie).
  • Regularnie wypełniać wszystkie ankiety – dzięki regularności będziesz dostawał ich coraz więcej.
  • Jeśli jednak chcesz naprawdę zarobić na ankietach musisz je polecać i dzięki temu zarabiać na ich programach afiliacyjnych. Każdy z przedstawionych poniżej linków jest linkiem referencyjnym.

Poniżej przedstawiam Ci według mnie najlepsze portale dające możliwość na płatnym wypełnianiu ankiet:


Jeśli masz jakieś pytania, opinię na temat powyższych portali lub znasz inne godne polecenia strony napisz w komentarzu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.