Coindeal – GIEŁDA

Coindeal - Giełda
Coindeal – Giełda

Coindeal jest to giełda kryptowalut założona w 2018 roku przez trzech polaków Kajetana Maćkowiaka, Adama Bicza i Filipa Dzierżaka. Użytkownicy dzięki swoim tokenom CDL mogą decydować jakie nowe kryptowaluty giełda doda do swojej oferty. W pewnym stopniu była ona łączona z projektami firmy FutureNet przez co przez wielu nie jest była uznawana za bezpieczną, a jej ogólna opinia była zła.
Osobiście nigdy nie miałem żadnego problemu z giełdą Coindeal. Przejrzysta strona oraz umiarkowanie szybka reakcja na problemy techniczne. Kontakt z supportem bardzo dobry.

Link do rejestracji: TUTAJ

System referencyjny:

  • Prowizja równa 20% opłaty pobieranej za transakcję – tzn. jeśli Twój polecony wymieni kryptowalutę A na kryptowalutę B to od każdej takiej transakcji pobierana jest prowizja dla giełdy (np. 10 groszy) wtedy giełda Coindeal oddaję Ci 20% tej kwoty.

Dodatkowe Informacje:

  • Firma ma już ponad 300 000 tysięcy użytkowników.
  • Wpłaty na giełdę przez przelew bankowy są za darmo.
  • Opłaty transakcyjne można zmniejszyć lub nawet wyeliminować dzięki posiadaniu tokenów giełdy – CDL token
  • Giełda Coindeal wprowadziła obecnie Złotówki – można je wymieniać na bitcoiny oraz dolary
  • Giełda notowana jest na 144 miejscu na coinpaprika oraz 218 na coinmarketcap – stan 19.09.2022 – znacząco spadli w perspektywie dwóch lat co nie wpływa korzystnie na postrzeganie tej giełdy.

Kontakt:

Moja Ocena: 4/5 – Giełda mimo złej początkowej reputacji działa bardzo dobrze, nie powodując większych problemów dla ich użytkowników. Osobiście konto na giełdzie mam praktycznie od początku jej funkcjonowania i nigdy nie miałem żadnego problemu.

Uśredniona ocena wg. popularnych branżowych portali: 3,9/5 – brak możliwości dodania opinii w Google.


Na giełdzie była obecna akcja dzięki której dostaliśmy 100 tokenów CDL giełdy Coindeal, więcej o akcji możesz przeczytać TUTAJAKCJA ZAKOŃCZONA


Wszystkie Giełdy które polecam znajdziesz – TUTAJ


Masz pytanie? Pisz w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.