Cześć! Coś o mnie

Cześć!

Na początek coś o mnie 🙂

Na imię mam Dawid, rocznik 97. Odkąd pamiętam próbuje wychodzić poza schemat (raz na tym zyskuje, raz niestety tracę). Tak jak i teraz, a raczej już od 5 lat w których to zgłębiam tajniki świata zarobku internetowego, w głównej mierzę świata kryptowalut.

dawidkulawiak.pl czyli swojego bloga stworzyłem ponieważ jestem świadomy tego jak rzetelna wiedza w świecie zarobku internetowego jest ważna. Naganiaczy w tych tematach znajdziemy na pęczki, ja takim być nie chcę. Wszystkie tematy jakie znajdziecie na mojej stronie to nie tylko moja subiektywna opinia, ale przede wszystkim fakty. Chce pokazać Wam że naprawdę można tu pracować. PRACOWAĆ, pamiętajmy że nigdzie, nawet tutaj nie dostaniecie niczego za darmo.

  • Ukończone studia licencjackie o specjalizacji: Marketing i Social Media.
  • Zaliczona praca licencjacka na temat: “Funkcjonowanie kryptowalut w Polsce i na świecie. Aspekty techniczne i ekonomiczne.”
  • W trakcie: Studia magisterskiej o specjalizacji: E-Commerce i Analityka Internetowa
  • W trakcie: praca magisterska na temat: “Waluta kryptograficzna – powstanie, uwarunkowania rozwoju oraz działania marketingowe.

Jeśli chciałbyś bym opisał tutaj jakąś stronę, napisz!⌨️

Jeśli coś Ci się podoba lub jest przeciwnie, napisz! ⌨️

5 myśli na “Cześć! Coś o mnie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'ZeroSpam\Modules\Comments\Comments' does not have a method 'enqueue_davidwalsh' in /home/mamjedencel/ftp/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287