Cześć! Coś o mnie

Cześć!

Na początek coś o mnie 🙂

Na imię mam Dawid, rocznik 97. Odkąd pamiętam próbuje wychodzić poza schemat (raz na tym tracę, raz zyskuję). Tak jak i teraz, a raczej już od 6 lat w których to zgłębiam tajniki świata zarobku internetowego, w głównej mierzę świata kryptowalut.

dawidkulawiak.pl czyli swojego bloga stworzyłem ponieważ jestem coraz bardziej świadomy tego jak rzetelna wiedza w świecie zarobku internetowego jest ważna. Naganiaczy w tych tematach znajdziemy na pęczki, ja takim być nigdy nie chciałem i nie chcę. Wszystkie tematy jakie znajdziecie na mojej stronie to nie tylko moja subiektywna opinia, ale przede wszystkim fakty. Chce pokazać Wam że naprawdę można tu pracować. PRACOWAĆ – słowo klucz, pamiętajmy że nigdzie, nawet tutaj nie dostaniecie niczego za darmo.

Dawid Kulawiak – Ukończone: praca licencjacka na temat: “Funkcjonowanie kryptowalut w Polsce i na świecie. Aspekty techniczne i ekonomiczne.”
  • Ukończone: Studia licencjackie o specjalizacji: Marketing i Social Media.
  • Ukończone: praca licencjacka na temat: “Funkcjonowanie kryptowalut w Polsce i na świecie. Aspekty techniczne i ekonomiczne.”
  • Ukończone: Studia magisterskiej o specjalizacji: E-Commerce i Analityka Internetowa
  • Ukończone: praca magisterska na temat: “Waluta kryptograficzna – powstanie, uwarunkowania rozwoju oraz działania marketingowe.
Dawid Kulawiak – Ukończone: Studia magisterskiej o specjalizacji: E-Commerce i Analityka Internetowa

Kontakt:


Jeśli chciałbyś bym opisał tutaj jakąś stronę, napisz!⌨️

Jeśli coś Ci się podoba lub jest przeciwnie, napisz! ⌨️

5 myśli na “Cześć! Coś o mnie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.