Elon Musk – Co naprwadę myśli

Elon Musk - Co naprwadę myśli
Elon Musk – Co naprwadę myśli

Elon Musk – czyli jeden z największych wizjonerów naszych czasów. Osoba o której czytać można w nieskończoność. Człowiek który wychodzi poza ramy normalności. Wiedza którą przekazuję książka to nie jest subiektywna ocena autora na temat Elona.

Z tej książki będziesz mógł/mogła dowiedzieć się jak myśli Musk. Dowiemy się tego od niego samego. Jest to zbiór wypowiedzi Elona Muska na wiele tematów. Wszystko zostało tutaj zebrane w jedną ciekawą książkę. Opisuję ona wiele z jego biznesów, dowiemy się jak powstały, kiedy je sprzedał, dlaczego to zrobił i ile zarobił 🙂 np:

  • TeslaDługoterminową strategią Tesli jest produkować samochody, które nie są do D*&#@!
  • SpaceX – “Patrząc w dłuższej perspektywie: co jest potrzebne do stworzenia miasta na Marsie? Jedna rzecz na pewno: mnóstwo pieniędzy.
  • PayPal
  • wiele innych…

Moja Ocena: 6,6/10

Ocena wg. lubimyczytac.pl: 5.5/10


Elon Musk “Co naprawdę myśli” znajdziesz TUTAJ


Ranking Biografii:

  1. Elon Musk – Co naprawdę myśli

Jak zyskiwać na czytaniu książek?

CENEO – Kliknij TUTAJ

1 myśl na “Elon Musk – Co naprwadę myśli”

  1. Elon świetny gość, wie jak zarabiać a przede wszystkim wie jak sprzedać swoje produkty. Każda prezentacja czy konferencja w jego wykonaniu to wielkie show. Jak dla mnie jeden z większych wizjonerów, bo w końcu kto posyła samochód wyprodukowany przez własną firmę w rakiecie kosmicznej stworzonej przez swoją drugą firmę w stronę Marsa, transmitując to wydarzenie na cały świat z przygrywającym w tle utworem “Life on Mars?” David’a Bowi? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.