Fundico – Inwestycje w Pożyczki

Fundico - Inwestycje w Pożyczki
Fundico – Inwestycje w Pożyczki

Strona na dzień 21.11.2021 nie wypłaca środków. Właściciel podobno ciągle stara się wszystko uregulować. Jeśli cokolwiek się zmieni i wypłaty będą uruchomione, będę tutaj informował.

2020 jak i 2021 to rok pracy zdalnej dlatego warto zainteresować się sposobami i inwestycjami jakie daje nam Internet. Ciekawym przykładem inwestycji mogą być inwestycje w prowizję z pożyczek. Jak to wygląda? Przykładem firmy oferującej tego typu inwestycje jest Fundico.

Fundico zajmuje się skupem praw do zwrotu prowizji ze spłaconych pożyczek. Rola inwestora (Nas) sprowadza się do zakupu inwestycji, która jest powiązana ze sprawą o zwrot prowizji danego kredytu, wcześniej już spłaconego.

Fundico - Inwestycje w Pożyczki

Dlaczego firma potrzebuje inwestorów?

 • W celu poszerzania listy swoich klientów, którym trzeba zapłacić od razu.
 • Dlaczego firma nie weźmie kredytu od Banku?
  • Banki nie dają firmie kredytów ponieważ:
   • Działa na niekorzyść banków (egzekwuje należne prowizje od banków dla swoich klientów)
   • Jest stosunkowo nową firmą

Kowalski bierze kredyt na 10 lat (10 000zł.) z prowizją dla banku 5 000zł. Spłaca całość kredytu po 5 latach. Bank powinien zwrócić Kowalskiemu połowe prowizji(2 500zł), ale tego nie robi. TU wkracza fundico. Firma płaci Kowalskiemu 30% prowizji (30% z 2 500zł) i występuje przeciwko Bankowi o spłate 2 500zł. Firma bierze 30%, Kowalski 30%, a dla Nas jako inwestorów zostaje 40%.

Przykład:

Inwestujemy 1000 zł. w zwrot prowizji za pożyczkę na określony czas z prognozowanym 60-100% zyskiem. Po określonym czasie otrzymamy 1600-2000 zł.

Przykładowe inwestycje:

Ile i jak możemy zarobić?

 • 150 zł bonus powitalny (po pierwszej inwestycji – jednorazowo)
 • 3% z zysków swoich poleconych
 • Zyski z inwestycji 70% – 110% (od inwestycji) na czas od 1 do 3 lat
 • Zyski z inwestycji 15% – 50% (od inwestycji) na czas kilku lub kilkunastu miesięcy
 • 150 zł. za każdego poleconego który dokona pierwszej inwestycji (czyt. niżej)

Program referencyjny:

 • Za polecenie i rejestracje naszego poleconego również otrzymujemy 150 zł.
 • Dodatkowo z zysków naszych poleconych otrzymujemy:
  • poziom 1 – 3 % zysku

Zaresjestruj się, kliknij TUTAJ

Dodatkowe informacje:

 • Fundico znajduje się na liście ostrzeżeń publicznych KNF – LINK
 • TSUE wskazał, że w przypadku spłaty kredytu w całości przed terminem określonym w umowie, obowiązek obniżenia całkowitego kosztu kredytu wynikający z art. 49 ustawy o kredycie konsumenckim, odnosi się do wszystkich kosztów, w tym prowizji, a nie tylko wyłącznie do tych rozłożonych w czasie, jak odsetki czy ubezpieczenie. Tak też należy rozumieć art. 16 ust. 1 dyrektywy o kredycie konsumenckim, który leży u podstaw polskich przepisów. – Dla instytucji finansowych, banków i sądów wyrok stanowi jasną informację, jak interpretować ten przepis – mówi Marek Niechciał, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 • Prezes Fundico – Mariusz Skiba miał już w swojej karierze wiele firm (można to sprawdzić w internecie https://rejestr.io/osoby/799011/mariusz-skiba), więc ma doświadczenie na rynku. Większość, jak nie wszystkie były powiązane z finansami.
 • Firma ma obszerny dział FAQ który warto przeczytać w razie jakichkolwiek wątpliwości.
 • Kontakt:

Rejestracja – krok po kroku

 1. Klikamy w LINK
 2. Wpisujemy dane:
  1. Imię
  2. E-mail
  3. Numer telefonu
  4. Hasło x2
 3. Potwierdzamy e-mail
 4. Konto zostało założone, możemy już korzystać z możliwości Fundico
 5. * Po dokonaniu pierwszej inwestycji może zadzwonić konsultant z Fundico w celu krótkiej rozmowy (około 2 min.) na temat tego jak zamierzacie działać na stronie (polecać, inwestować jak dużo itd.)

Link referencyjny: https://fundico.eu/register?ref=9282-87ddc92a44

Pamiętaj: Przed jakąkolwiek inwestycją zastanów się kilka razy, dokładnie naucz wybranego tematu i nie opieraj swojej wiedzy tylko na jednym źródle.


Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne, napisz!

10 myśli na “Fundico – Inwestycje w Pożyczki”

 1. Dlaczego reklamujesz firmę której model oparty jest na piramidzie finansowej. Ślepy jesteś, nie widzisz że płacenie bonusów od kolejnych wciągniętych osób to typowa piramida. Naganiasz lemingów i kretynów, z których żaden nie zastanowi się w jaki sposób ta kotłownia zamierza odzyskać kasę od banków. Ma takich super prawników? Może kunia Romka G. zatrudnia, który nastraszy banksterkę ONR-em?

  1. Witam 🙂
   Po pierwsze, jakie masz dowody na to iż jest to piramida finansowa?
   Po drugie, odzyskiwanie pieniędzy, na przykład w sytuacji frankowiczów to rzecz powszechna wśród kancelarii prawnych. Nie potrzebni są do tego “super prawnicy”. Przykładem może być wrocławska kancelaria (ARBITER) która zajmuje się tego typu sprawami: https://frankowicze.arbitersa.pl/.
   Po trzecie, czy w którymś miejscu polecam rejestrować się na stronie fundico? Opisałem to w jaki sposób funkcjonuje oraz przedstawiłem niektóre fakty które są dostępne w Internecie.
   Po czwarte, bez żadnych podtekstów chętnie o tym porozmawiam na priv, jestem otwarty na wszelkie opinie 🙂
   Pozdrawiam
   Kulawiak Dawid

   1. Szanowny autorze, ślepy jesteś w swoich poglądach i ogarnia Cię dysonans poznawczy przez pieniądze z naiwnych ludzi.

    Fundico jest na liście KNF wśród ostrzeżeń – a wiec zajmuje się nimi prokuratura. Po drugie zrobili jakaś akcję z zebraniem pieniędzy od ludzi pod wejście na giełdę / jakoś to ucichło. Czy ludzie odzyskali pieniądze?

    Po trzecie wykonują czynności bankowe, nie mając na to zezwolenia i na dodatek posiadają niekompetentnych pracowników – przyklad? Maria, Aneta – dzwonią i piszą do ludzi maile bez weryfikacji danych osobowych, do tego zwracają się do klientow(?) jak do znajomych. Amatorszczyzna i dziecinada. One w przyszłości nie znajda pracy – jak ten pierdolnik upadnie.

    Do tego całe to Fundico nie przestrzega zasad RODO – burdel totalny. Piramida jak nic. Mam nadzieje, ze szybko ich zlikwiduje KNF.

    1. Witam 🙂
     Na swojej stronie opisuje metody zarobku w Internecie na podstawie danych które są przeze mnie zbierane, staram się pisać zarówno o plusach jak i minusach. (które również tutaj poprawie).
     Nie napisałem tutaj że do tego zachęcam. Co do braku profesjonalizmu u pojedyńczych pracowników zgadzam się, jest to “amatorszczyzna”.
     Jeśli chodzi o KNF, bitbay również się tam znajduje to znaczy że mam usunąć o nim swój post?
     Jednak dopisałem informacje o tym że fundico się tam znajduje.
     Pozdrawiam ::)

 2. Fakt , okazali się ewidentnymi oszustami wykorzystując naiwność ludzi : mnie akurat uśpił fakt iż firma posiada KRS a jak się okazuje to sąd nie wymaga jaka kwota winna być przedłożona jako fundusz zabezpieczający kierując sie jedyne Kodeksem Handlowym

  1. Witam
   Warto byłoby zebrać wszystkie osoby w jakiś sposób pokrzywdzone i zastanowić się nad wyjściem z tej sytuacji.
   Mam kontakt z właścicielem Fundico który ciągle obiecuję że sytuacja się zmieni, a wypłaty będą uwolnione (ale jak będzie naprawdę?).
   Pozdrawiam
   Kulawiak Dawid

 3. Witam, przeczytałam, że ma Pan kontakt z właścicielem Fundico, a czy ma Pan adres e-mail? Niestety nie mam jak się z nimi skontaktować, a bardzo mi na tym zależy, aby móc wypowiedzieć umowę.

 4. Czy wiadomo kiedy środki będą wypłacane? od 22.11 czekam na przelew i nie mogę się z nikim skontaktować, mój “doradca fundico” ma nieaktywny numer/wyłączony telefon…

  1. Witam
   W żaden sposób nie jestem związany z osobami odpowiedzialnymi za Fundico. Wedle mojej wiedzy terminy są ciągle przekładane. Większość “doradców” już tam po prostu nie pracuje. W artykule powyżej jest podany nr. do właściciela, warto spróbować.
   Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.