Fundico – Inwestycje w Pożyczki

Fundico - Inwestycje w Pożyczki
Fundico – Inwestycje w Pożyczki

2020 to rok pracy zdalnej dlatego warto zainteresować się sposobami i inwestycjami jakie daje nam Internet. Ciekawym przykładem inwestycji są inwestycje w prowizję z pożyczek. Jak to wygląda? Przykładem firmy oferującej tego typu inwestycje jest Fundico.

Fundico zajmuje się skupem praw do zwrotu prowizji ze spłaconych pożyczek. Rola inwestora (Nas) sprowadza się do zakupu inwestycji, która jest powiązana ze sprawą o zwrot prowizji danego kredytu, wcześniej już spłaconego.

Fundico - Inwestycje w Pożyczki

Dlaczego firma potrzebuje inwestorów?

 • W celu poszerzania listy swoich klientów, którym trzeba zapłacić od razu.
 • Dlaczego firma nie weźmie kredytu od Banku?
  • Banki nie dają firmie kredytów ponieważ:
   • Działa na niekorzyść banków (egzekwuje należne prowizje od banków dla swoich klientów)
   • Jest stosunkowo nową firmą

Kowalski bierze kredyt na 10 lat (10 000zł.) z prowizją dla banku 5 000zł. Spłaca całość kredytu po 5 latach. Bank powinien zwrócić Kowalskiemu połowe prowizji(2 500zł), ale tego nie robi. TU wkracza fundico. Firma płaci Kowalskiemu 30% prowizji (30% z 2 500zł) i występuje przeciwko Bankowi o spłate 2 500zł. Firma bierze 30%, Kowalski 30%, a dla Nas jako inwestorów zostaje 40%.

Przykład:

Inwestujemy 1000 zł. w zwrot prowizji za pożyczkę na określony czas z prognozowanym 60-100% zyskiem. Po określonym czasie otrzymamy 1600-2000 zł.

Przykładowe inwestycje:

Ile i jak możemy zarobić?

 • 50 – 100 zł bonus powitalny (po pierwszej inwestycji – jednorazowo)
 • 7,5 lub 3% z zysków swoich poleconych
 • Zyski z inwestycji 70% – 110% (od inwestycji) na czas od 1 do 3 lat
 • 100 – 200 zł. za każdego poleconego który dokona pierwszej inwestycji (czyt. niżej)

Program referencyjny:

 • Za polecenie i rejestracje naszego poleconego również otrzymujemy 100 – 200 zł.
 • Dodatkowo z zysków naszych poleconych otrzymujemy:
  • poziom 1 – 7 % zysku
  • poziom 2 – 5 % zysku
  • poziom 3 – 3 % zysku
Fundico - Inwestycje w Pożyczki

Zaresjestruj się, kliknij TUTAJ

Dodatkowe informacje:

 • TSUE wskazał, że w przypadku spłaty kredytu w całości przed terminem określonym w umowie, obowiązek obniżenia całkowitego kosztu kredytu wynikający z art. 49 ustawy o kredycie konsumenckim, odnosi się do wszystkich kosztów, w tym prowizji, a nie tylko wyłącznie do tych rozłożonych w czasie, jak odsetki czy ubezpieczenie. Tak też należy rozumieć art. 16 ust. 1 dyrektywy o kredycie konsumenckim, który leży u podstaw polskich przepisów. – Dla instytucji finansowych, banków i sądów wyrok stanowi jasną informację, jak interpretować ten przepis – mówi Marek Niechciał, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
 • Największa stopa zwrotu, jaką firmy mogą się pochwalić, to 132 % w ciągu 60 dni – 672 zł na zakup wierzytelności, po czym 7 lutego 2020 zwrot prowizji w kwocie 1565,45 zł.
 • Wysokie stopy zwrotu na poziomie od 8% do 50% przy inwestycjach od 3 do 12 miesięcy. Stopy zwrotu mają prawo być tak wysokie, z uwagi na tani skup wierzytelności, do tego firma ma -wynajęte małe biuro w dużym biurowcu dla start-upów po preferencyjnych warunkach, więc koszty nie są zbyt wielkie i liczy 6 osób.
 • Prezes Fundico – Mariusz Skiba miał już w swojej karierze wiele firm (można to sprawdzić w internecie https://rejestr.io/osoby/799011/mariusz-skiba), więc ma doświadczenie na rynku. Większość, jak nie wszystkie były powiązane z finansami.
 • Firma ma obszerny dział FAQ który warto przeczytać w razie jakichkolwiek wątpliwości.
 • Kontakt:

Rejestracja – krok po kroku

 1. Klikamy w LINK
 2. Wpisujemy dane:
  1. Imię
  2. E-mail
  3. Numer telefonu
  4. Hasło x2
 3. Potwierdzamy e-mail
 4. Konto zostało założone, możemy już korzystać z możliwości Fundico
 5. * Po dokonaniu pierwszej inwestycji może zadzwonić konsultant z Fundico w celu krótkiej rozmowy (około 2 min.) na temat tego jak zamierzacie działać na stronie (polecać, inwestować jak dużo itd.)

Link referencyjny: https://fundico.eu/register?ref=9282-87ddc92a44


Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne, napisz!

2 myśli na “Fundico – Inwestycje w Pożyczki”

 1. Dlaczego reklamujesz firmę której model oparty jest na piramidzie finansowej. Ślepy jesteś, nie widzisz że płacenie bonusów od kolejnych wciągniętych osób to typowa piramida. Naganiasz lemingów i kretynów, z których żaden nie zastanowi się w jaki sposób ta kotłownia zamierza odzyskać kasę od banków. Ma takich super prawników? Może kunia Romka G. zatrudnia, który nastraszy banksterkę ONR-em?

  1. Witam 🙂
   Po pierwsze, jakie masz dowody na to iż jest to piramida finansowa?
   Po drugie, odzyskiwanie pieniędzy, na przykład w sytuacji frankowiczów to rzecz powszechna wśród kancelarii prawnych. Nie potrzebni są do tego “super prawnicy”. Przykładem może być wrocławska kancelaria (ARBITER) która zajmuje się tego typu sprawami: https://frankowicze.arbitersa.pl/.
   Po trzecie, czy w którymś miejscu polecam rejestrować się na stronie fundico? Opisałem to w jaki sposób funkcjonuje oraz przedstawiłem niektóre fakty które są dostępne w Internecie.
   Po czwarte, bez żadnych podtekstów chętnie o tym porozmawiam na priv, jestem otwarty na wszelkie opinie 🙂
   Pozdrawiam
   Kulawiak Dawid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'ZeroSpam\Modules\Comments\Comments' does not have a method 'enqueue_davidwalsh' in /home/mamjedencel/ftp/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287